flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Проводиться ретрансляція Другого загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: Розширення можливостей співпраці».

26 червня 2018, 14:43

26.06.2018 в приміщенні Апеляційного суду Харківської області з 09:00 до 17:00 проводиться ретрансляція Другого загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: Розширення можливостей співпраці».

Захід проводиться в м. Києві за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи, Вищої ради правосуддя, Верховного Суду, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, ГО «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.

В заході на регіональному рівні беруть учать прес-секретарі судів, судді-спікери та інші представники судової гілки влади м. Харкова Харківської області.

На початку заходу до присутніх з вітальним словом звернулись в.о. начальника територіального управління ДСА України у Харківській області Валентина Черняк та представники Апеляційного суду Харківської області, звернувши увагу на  мету та програму заходу та окресливши його часові межі.