flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судові охоронці Слобожанщини освоювали ази тимбілдінгу

30 серпня 2021, 14:58

Тренінг з уміння співпрацювати у команді для співробітників Служби судової охорони у Харківській області провела психологиня Світлана Мащенко.

Що таке командостворення та як воно може допомогти в роботі охоронців Феміди? На ці питання сьогодні, 30 серпня, відповідала психолог Територіального управління Служби судової охорони Світлана Мащенко. Психологиня провела навчальний тренінг та на практиці показала судовим охоронцям, чому так важливо довіряти один одному, коли працюєш у команді. Адже довіра – це той фундамент, на якому формуються хороші взаємини й сприяє колективній роботі. 

З тимбілдінгу починається виконання будь-яких завдань, що ставляться перед командою. І тільки тоді, коли ти з колегою йдеш пліч-о-пліч з’являється гуртовий позитивний результат, де кожний елемент ланцюжка відіграє свою ключову роль.

- Для сьогоднішнього заняття були спеціально підібрані вправи, які сприяють «швидкому» знайомству один з одним. Досить часто буває так, що люди працюють в одному колективі, але мало що знають про один одного. Хтось є відкритим, а хтось навпаки веде закритий спосіб життя. Аби підготувати наших співробітників до роботи у команді, вони мають добре знати та розуміти один одного, бо всі ми різні. Наші заняття сприяють цьому. Наші співробітники мають довіряти власну інформацію один одному. Бо на практиці виявляється, що у непередбачуваних ситуаціях, що виникають у роботі судових охоронців тільки твій колега може підтримати та допомогти тобі у певний час, або навіть врятувати тебе, - розповіла психологиня Світлана Мащенко. - Ось тут і закладаються цеглинки довіри й міцного командного духу. Тільки тоді, коли є впевненість у товариші, є відчуття безпеки. Бо, як відомо, безпека – базова потреба кожного.

Розвиток навичок командної роботи впроваджує командний менеджмент. Це сприяє налагодженню комунікативних навичок у колективі, рівноправного розподілу ролей для оптимального досягнення результатів та формує спільні цілі у досягненні мети, де кожен працює не на особистий успіх, а на успіх цілої команди.